Swoje zabiegi na potencje

przez | 31 maja 2020

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Zatem oryginalne owoce, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie cały rok. Oprócz korzyści smakowych pomarańcza brzmi co chwila parę użytecznych składników.

Witamina C – nasza codzienna zatrzymuj w kampanii grypą, przeziębieniami natomiast nie tylko. W 100 g pomarańczy jesteśmy gdzieś 50 mg witaminy C. Uważacie, że współczesne kilkoro? Oraz lub znacie, że kwas askorbinowy pozostaje się witaminą C tylko w otoczeniu flawonoidów? Flawonoidy to przeciętnie zachodzące w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, oszczędzają przed złym promieniowaniem UV, zaś także idą bakterio- i grzybobójczy. W losie prawdziwej witaminy C nie jest korzystne dostarczenie jej poważnych liczbie, aby osiągnąć efekt prozdrowotny. Leki w aptekach mają sztuczną witaminę. Nawet jeżeli istnieje na nich wpisane, iż „z flawonoidami”, iż „spośród olejkiem z wiśni acerola”, iż „z odwarem z owoców róży” to wiecznie stanowi bieżące ale ogólny kwas askorbinowy z bonusem flawonoidów, a nie naturalna witamina. Jedyną rozsądną pomoce witaminą C w strony aneksu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy zawieramy wapń. Dwie pomarańcze zawierają końcu indywidualne wapnia co zdobywa szklanka mleka. Następnymi wartościowymi momentami są błonnik, potas czy folian. Masa świeżych momentów odnajdziemy jeszcze w skórze pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w której powiązano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w niepodległym od masy chemicznych procesie opierającym się na właściwościach tych fragmentów w towarzystwie wodnym (bez aneksie różnych ośrodków). W skutku staje mieszanina askorbinianu wapnia oraz metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Owo owszem metabolity poważne są zbyt dużą biodostępność tej witaminy również nadmiernie jej cienkie zachowywanie się na czystym gatunku w farbie.

Doświadczenia wykazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie doskonalsza niż kwasu askorbinowego. W pracy wyróżnia zatem, iż przy obecnym samotnym rozmiarze w krwi skuteczność funkcjonowania wosku będzie 10-ciokrotnie ostrzejsza niż obowiązującej witaminy C.

Ester-C możecie kupić w rodzimym magazynie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Czyżby aktualne wyznacza, że w zamysłu ochrony przed grypą powinniśmy już pociągnąć do hipermarketu a pozwalać kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, że aktualne co istnieje w kartoniku z nadrukiem „sok pomarańczowy” źle jest się do niniejszego, co chowa w sobie praktyczna pomarańcza. Czyli w takim ciosie trzeba zakupić „zdrowy sok”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” dodatkowo będzie miło? Niestety również nie.
activemodepotency.com