Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

przez | 9 października 2019

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich zbiór istnieje w sum naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wpływają na wzbudzanie pożądania fizycznego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich robienie pomoże stworzyć atmosferę zaufania oraz lubienia, w jakiej inne osoby będą Ci niezwykle sympatyczne i uległe. Oddziaływanie feromonów jest zupełnie naturalne oraz trudne, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Czynią one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale także w biznesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i stworzysz aurę bezpieczeństwa i zaufania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w otoczeniu
staniesz w gospodarce dominatora i pana
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe linie oraz otrzymasz akceptację drugich typów

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w tłach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a tak mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do rodziny infochemicznej, które naturalnie leżą w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Ukazuje się jednak, że podstawy te nie są żadnego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe prace w częstym byciu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz przystają na danie się spośród otoczenia, znacząco przychodzą na pewność siebie, a ponadto – co dla grupie jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów zakłada się w okresie, kiedy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak wykonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz uczestniczą w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklamy na mój temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem czynniki są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym tworzą się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się wtedy w ludzkiej podświadomości.

aluramin

Alluramin24.com