Śniłeś o doskonałej formie, jednakże trudno o taki efekt? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

przez | 9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najatrakcyjniejsze aktywne składniki traktują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki tak ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki naszych treningów. Cerberus uzna Ci stworzyć mięśnie ze określeni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i wielkości jeszcze zupełnie nie istniałoby oczywiście banalne i szybkie.
Cerberus

Gdy chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który umożliwia na konwersję androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny stanowi a Twoim wrogiem. Cerberus jest dobrym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i uważa poziom testosteronu na dużym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla dużego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak prezentował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Pokazało się, że istnieje pasje do budowania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad swoim mięsem i wyborem zdrowej diety pokazały go jak prawidłowo pamiętać o siebie. Tę wiedzę przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to niezwykły mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )