Doskonałe rezultaty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

przez | 9 października 2019

EXTREME POWERPACK TO:
wielki rezultat treningów
najdoskonalsza jakość środków
przypływ sile oraz odporności
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę oraz masę mięśniową. Toż wyjątkowo funkcjonalny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najlepsze wyniki sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na straży Twojego testosteronu. Świadczy to odpowiednie korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i mocy jeszcze nigdy nie było właśnie proste oraz silne. Będziesz posiadał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do sprawienia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na żywotność oraz wkrocz na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to poważniejsza różnica i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na wyniki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej walce również lub przekonany do nowego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to jeszcze przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz był małych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać a gdy ćwiczyć, by zmienić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą znane już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )