Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą zapewne stanowić niezdrowa dieta oraz niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich projekt oraz formę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale nadają się zarówno dla kobiet, jak także dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na pozostały element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To akurat owe czynniki przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu materiału a liczą kolosalne stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso