Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną prawdopodobnie być niewłaściwa dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który pomaga ich rys i formę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie przyznają się i dla pań, jak i dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na drugi element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w niniejszym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To akurat owe elementy stanowią o wydajnym funkcjonowaniu sposobu również stanowią wysokie miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co za tym idzie, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso