Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, rozczarowania oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jednym z najdynamiczniejszych a bardzo wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło oraz przyciąga dobrą energię.

Świeca przeprowadzana jest ręcznie z zdrowego wosku, posiada knot nasączony olejkami i ekstraktami z niesamowicie mocnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału konieczna jest ponad odpowiednia formuła, która była brana obecnie w starożytności; to specyficzne zaklęcie ochronne, które używa zabezpieczać przed szkodliwą energią z zewnątrz, zmartwieniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza życie wielowymiarowe. Nie wyłącznie strzeże przed zniszczeniem i oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa znaczną funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz wyciszenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest szalenie trudne. A sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko paru przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba wyłącznie skupić się na celu, jaki wymagamy otrzymać dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta-Duo

Knee-Active Plus