Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja znajoma nie ubiegła w całości zaspokojona? Panie wymagają wiele czasu, by poczuć pełną satysfakcję z seksu oraz poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż toż nie kłopot, to również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się to zwłaszcza, ona widać w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być środkiem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą poznać do sprawy.

Formuła Climax Control może dokonać, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem kuracji. Ten specjalny czas nasza sposobność zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował możliwość kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax Control

Derminaks

Fem max