African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbytecznych kilogramów sprawdź efektywny środek African Mango 900!

African MANGO to normalny suplement diety przydatny w budowy tabletek. Efekt ten chwalony stanowi dla osób odpowiedzialnych, które zmagają się z tuszą i czekają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do wykorzystywania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli masy ciała.

Ważnym składnikiem towaru jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał markę w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, narzekających na końca udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest wspaniałym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą kwestię w toku odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i władzę wagi. Element ten ponadto działa pozytywnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W magazynie suplementu diety African MANGO znajdują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą zawartością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do podjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najkorzystniejszego efektu należy przyjmować pigułki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Zawartość punktów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (poziomowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie wchodzić potrzebnej do pobrania dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

bioveliss tabs

BreastFast