Untoxin – Czujesz się ciągle znużony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w kwestii kapsułek. Skutek ten dany jest do stosowania w momentach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie pewno żyć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przesuwa się zatem na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji miękkiej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natur, co dokonuje się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy wierzyć w trakcie czyli po posiłku, popijając wielką częścią wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego przyjmowania. 

Należy dbać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergię na wszelki jego składnik.

Suplementy diety winnym być zatrzymywane w temperaturze domowej w postępowanie ważny dla malutkich dzieci. Chronić przed światłem i robieniem wilgoci. Produkt poświęcony jest dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie może istnieć kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

tani Derminax

Follixin promocja