Moda która jest dookoła

Naprawdę dużo pań ma znaczące kompleksy na punkcie swojej tuszy – w wielu przypadkach nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma najmniejszego sensu się oszukiwać – nie tak znowu rzadko jest tak, że istotnie Polki mają o kilka kilogramów za wiele. Na całe szczęście są naprawdę ciekawe rozwiązania, które mogą spowodować, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, całkiem często całkiem szczupłe kobiety przez beznadziejnie dobrane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie można przesadzać, w owej kwestii panuje całkowita wolność. Oprócz tego niech kolor naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na chudej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

W przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś w grę wchodzą wąskie biodra oraz bardziej rozbudowana klatka piersiowa, warto założyć szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach panie pragną ukryć brzuch, i to nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu warto nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z pań chce je ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów mniej.