Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj w miejsce jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty wykazują, że faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu tani cialis do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby zainicjować widzialną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest przeważnie zmęczony. Musi odpocząć. Tym samym niesłychanie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój członek jest erekcja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest niezwykle istotny.