Dziewięć rad na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Przedstawiam kilka prostych wskazówek, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania dowiodły, iż kontakt fizyczny stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 % – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, iż filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć %. Największym twoim kłopotem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie zwiększa przepływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Toteż wskazane jest włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, iż już dwa papierosy mogą sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych ujemnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty